Країни

Тури від 350€

Греція - місця неймовірної краси і виразності.

Величні пам’ятки античності, узбережжя, оповиті міфами і легендами, та морські хвилі барви бірюзи – все це чекає на Вас у Греції, землі давніх богів і героїв, а також – країні сиру, вина, запальних танців і відкритих людей.
Тури від 315$

Єгипет - неповторний та романтичний.

Велика кількість розваг під час відпочинку тут вражає різноманітністю - тут можна поєднувати розслабляючий пляжний відпочинок з подорожами до історичних місць, відкрити для себе захоплюючий підводний світ і все це за помірну ціну.
Тури від $743

Індія - країна екзотичної чарівності.

Колиска найдавнішої цивілізації, батьківщина буддизму та індуїзму - сьогодні вона займає друге місце на планеті за чисельністю населення і продовжує закохувати в себе мандрівників, що прагнуть неймовірних відкриттів.
Тури від 446$

Йорданія - східна краса і вражаючі контрасти.

Відпочинок підійде сімейним туристам, охочим оздоровитися і омолодитися в спа-центрах з потужним арсеналом цілющих вод і грязей, а заодно і збагатитися духовно. Познайомитись з пам'ятниками, багато з яких пов'язані з біблійними сюжетами.
Тури від $979

Мальдіви -це справжня райська насолода.

Для відпочинку є все: тиша і спокій, красива природа, багатий підводний світ. А ще те, без чого всі переваги будь-якого курорту згасають в очах сучасних туристів - хороші готелі і високий рівень сервісу. Місце, де все спонукає до блаженства.
Тури від 398$

ОАЕ - чарівна пустеля та прохолода океану.

Розпечена пустеля межує з прохолодою океану, суперсучасні мегаполіси знаходяться в безпосередній близькості від стародавніх руїн. Цей напрямок для всіх небайдужих до арабської екзотики і при цьому цінуючих комфорт.
Тури від 794$

Таїланд – країна оповита легендами та міфами.

Тут ви відкриєте для себе дивовижні речі, які, можливо, вплинуть на ваше розуміння сенсу буття. Таїланд підлаштовується під смаки і очікування кожного: хтось знайде спокійний відпочинок в оточенні фантастичних пейзажів і храмів.
Тури від 240$

Туречинна – твоє місце відпочинку влітку.

Це дивовижна природа, золоті піщані пляжі, мальовничі гори, покриті сосновими лісами, яскраве сонце, а також кристально-чисте, ласкаве і тепле море. Відпочинок в Туреччині - це упорядковані готелі, що працюють за системою «все включено».
Тури від 808$

Шрі-Ланка – це справжній райський куточок.

Острів-мрія, який зустрічає відвідувачів багатим буйством зелені, ароматом екзотичних квітів і пестить слух шумом океанських хвиль. Все це поєднується з комфортабельністю і високим рівнем обслуговування готелів на узбережжі.