Про агентство

Історія успіху

Наша пристрасть організовувати подорожі!

Туристична агенція “Tours & Travel” була створена для того, щоб кожний клієнт отримав відпочинок мрії. Мене звати Юлія Гайдук, і я – турагент, який для кожного обиратиме відпочинок, як для самої себе. Я отримую колосальне задоволення коли мої туристи повертаються задоволені та рекомендують мене друзям.

Чому ви можете сміливо обрати мене для організації свого відпочинку? У роботі роблю акцент на якість, а не кількість. Я максимально зацікавлена в тому, щоб підібрати найкращі варіанти для вашого відпочинку. Якість послуги – мій пріоритет. Саме тому готелі інспектую самостійно – для мене важливо чітко розуміти, що я рекомендую клієнтам, та чи вартий даний готель уваги.

Працюючи зі мною, ви обиратимете готель не за відгуками, які можуть не відповідати дійсності, та не навмання. Відсутній ризик розчаруватися, побачивши, що реальний вигляд готелю, пляжу, чи надані послуги зовсім не відповідають рекламі. Ви чітко знатимете, на що розраховувати, та зможете бездоганно провести час, не відволікаючись на побутові дрібниці, що часто псують відпочинок.

На ваш вибір будуть надані перевірені готелі Єгипту, Туреччини, Греції, Чорногорії, Албанії, Домінікани, Мальдів, Шрі-Ланки, ОАЕ та інших країн для сонячного відпочинку у будь-яку пору року. Також допоможу підібрати для вас та вашої родини гірськолижний тур, автобусний тур Європою, фітнес тур за усіма потрібними вам критеріями. Враховуються усі ваші побажання, зокрема, щодо бюджету подорожі – я бронюю для туристів як більш бюджетні варіанти, так і організовую відпочинок преміум-класу. Я повністю покладаю на себе організацію вашого відпочинку: Підбір варіантів відпочинку за вашими вподобаннями. Підбір готелів, які відповідають вашим критеріям. Бронювання обраного готелю. Пошук та бронювання авіаквитків на визначені дати. Оформлення медичного страхування. Підбір туру для нових туристів коштує 500 грн, які вираховуються з загальної суми. Це не додаткова оплата, просто гарантія серйозних намірів і того, що ми не витратмоимо час один одного, щоб «просто подивитися». Для постійних клієнтів, а також тих, хто прийшов за рекомендацією від моїх туристів, підбір безкоштовний Ви можете відвідати офіс у м. Бориспіль, а з туристами з Києва та всієї України співпраця ведеться у зручному дистанційному форматі. Не чекайте, поки якісний відпочинок знайде вас сам! Швидше надсилайте заявку на підбір туру, або телефонуйте за номером 093 917 16 95